Simon Says – Fata Morgana
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Simon Says – Fata Morgana (Сингл)

Двоє давніх друзів знову зайнялися спільним творенням нової української музики – колишні музиканти гурту «Тінь Сонця», Кирило Момот (гітара) та Іван Лузан (бандура), нещодавно заснували спільний проект Simon Says, і для того щоб раптом не здатися голослівними, до інформативного матеріалу стосовно створення нової команди, хлопці одразу ж долучили і перший сингл під назвою Fata Morgana.

Загалом Фата Моргана – це особливе оптичне явище, що складається з численних об’єктів-міражів, а свою назву воно отримало завдяки стародавньому італійському сказанню про фею Моргану, що заманювала мандрівників на морське дно за допомогою марив. Власне, тематика непізнаного має супроводжувати й усі наступні твори Simon Says, адже самі учасники формації коротко резюмували ідею власної творчості як «пісні про таємниці людської історії та білі сторінки у розумінні навколишнього світу». Одна з таких білих сторінок і стала основою дебютного синглу Fata Morgana, присвяченого візитам на землю гостів з далеких світів.

«За переказами очевидців, у 1947 році, в Розуеллі (штат Нью-Мексико), розбився не ідентифікований літаючий об’єкт, або UFO. Після того випадку, ми можемо спостерігати неабиякий стрибок технологічної галузі нашої цивілізації, а вже за деякий час люди отримали такі технології, які до цього були присутніми хіба що в думках футурологів та фантастів. Що ж це було насправді, прибульці з інших планет, чи під вивіскою інопланетян приховували секретні урядові проекти?» – інтригують тематикою своєї композиції музиканти Simon Says.

Додамо, що станом на сьогоднішній день, новостворена формація існує та функціонує між двома різними країнами – Україною та Польщею, між містами Київ та Вроцлав, де наразі мешкають її учасники. За словами музикантів, така творчість на відстані хоч і є складною, проте водночас видається дуже цікавим досвідом для них, та є чудовою можливістю перевірити їхнє дружнє та професійне взаєморозуміння крізь призму більш ніж тисячі кілометрів. А може, з огляну на обраний зміст пісенних творів, тут вже іде мова про телепатію?

Українська музика: Simon Says – Fata Morgana

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *