SilverTown - Все буде так
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

SilverTown – Все буде так (Кліп)

Альтернативний рок-гурт SilverTown випустив дебютну відеороботу на пісню «Все буде так». Презентація проходила у форматі лайв-стрім одразу на трьох платформах: Facebook, Instagram і YouTube. Музиканти спілкувалися з фанами, відповідали на питання в чаті, розповіли про етапи зйомок, про труднощі, з якими довелося зіткнуться і про враження, які лишились після всього процесу. Після стріму хлопці відкрили доступ до перегляду кліпу на своєму каналі в YouTube.

А почалося все на фестивалі «100 пудовка» в Дніпрі. Після виступу, на фудкорті, під вишневу наливку, Сергій Кмєть (Vidverto) сказав: «… пацани, а давайте я вам зніму кліп?». На що ті самі пацани переглянулися і сказали: «Звичайно давай», тут же закріпивши це тостом.

Зняли все за 3 знімальних дні. Локаціями послужили порожній торгівельний центр, покинутий недобудований ще в наприкінці 80-х ангар в промзоні і обладнана таємна кімната.

«У торговому центрі, через великий простір, барабани повністю перебивали звук з колонок, виходила каша, барабанщик не чув мінус і вилітав. Довелося за місцем шукати і качати додатки для синхронізації відтворення звуку на телефонах. В ангарі теж не обійшлося без проблем. Виявилося, що цей дірявий ангар – це власність автотранспортного підприємства місцевого металургійного комбінату «ПАТ Дніпровський меткомбінат». Були і 2 машини воєнізованої охорони, в броніках зі зброєю, і начальник варти комбінату, і директор автотранспортного підприємства з якоюсь жіночкою. І всі вони мовчки стояли і дивилися як ми збираємо речі. Говорити то було вже нема про що… Ми все встигли відзняти. Загалом всі ці випробування були не марними. Вийшло здорово, жваво, драйвово і головне потужно», – розповіли учасники SilverTown про зйомки кліпу «Все буде так».

Варто додати, що цей кліп є дебютом для всіх його учасників – тих, хто були в кадрі, а також тих, хто були поза кадром. Головний оператор: Руслан Ковальський. Режисер, монтажер і головний духовний ідеолог всього процесу: Сергій Кмєть. Весь бекенд знімав Олександр Біндюк.

SilverTown – Все буде так

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *