Сїгналз – Кокон
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Сїгналз – Кокон (EP)

Дует херсонсько-київських експериментаторів під назвою «Сїгналз» записав та виклав у мережу новий реліз. Цього разу музиканти вирішили переосмислити минулі спроби опанувати сінтвейв, але додали в пісні ще більше етнічних елементів. Відтак, окрім дримби, на EP «Кокон» можна почути такий незвичний інструмент, як колісну ліру.

Назва «Сїгналз» – це відгалуження від основного проекту Signals Feed The Void, про який ми неодноразово згадували на сторінках «Нотаток». Про своє «друге народження» розповіли самі музиканти. «Колись давно ми створили Signals Feed The Void для реалізації різних творчих ідей без прив’язки до якого-небудь музичного напрямку. Це був виключно студійний проект, але за 4 роки існування дуже багато в ньому змінилося: нас тепер четверо, а не двоє; ми збираємося на репетиції і граємо лайв; у нас потихеньку вимальовується стилістичний вектор. Тому ми вирішили зробити форк (відгалуження, розвилка, – прим). Тепер наша група поділяється на дві частини. По-перше, це основний проект Signals Feed The Void із його початковою ідеєю постійного творчого пошуку і відсутністю жанрових рамок. По-друге, це, власне, сам форк – «Сігналз», працювати над яким ми будемо удвох, пишучи сінтвейв з елементами етніки. Що ж стосується нового ЕР «Кокон», то тут ви почуєте старий добрий сінтвейв з нальотом етніки. На цьому релізі багато вокалу, синтезаторних елементів і драм-машин, у формуванні звучання не обійшлося без варгана, а ще ми записали колісну ліру», – розповів засновник формації Віталій Гавриленко.

Додамо, що після прем’єри «Кокону» музиканти не збираються відпочивати і вже продовжили роботу над наступним альбомом, який на цей раз буде видано у рамках проекту Signals Feed The Void. За словами учасників колективу, це буде їхня найбільш складна та експериментальна робота, тому не проґавте майбутню прем’єру!

Українська музика: Сїгналз – Кокон

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *