Signals Feed The Void – Жодних Слів
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Жодних Слів (Сингл)

Херсонський музичний проект Signals Feed The Void оприлюднив у всесвітній мережі свій новий, витриманий у характерній пост-панковій стилістиці сингл під назвою «Жодних Слів». Свіжа композиція увійде до переліку треків майбутнього міні-альбому колективу, який має побачити світ до кінця календарного 2015 року.

За словами одного з засновників Signals Feed The Void Віталія Гавриленка, на сьогоднішній день робота над майбутнім EP завершена приблизно на шістдесят відсотків. «Маємо велику надію, що до кінця року ми зможемо розродитися повноцінним релізом. Так вже вийшло, що через сукупність певних факторів, роботу над раніше анонсованими релізами довелося на певний час відстрочити. Але натомість доволі несподівано світ побачив новий трек «Жодних Слів», який підштовхнув нас на створення шістьох інших пісень», – розповів він.

Нагадаємо, що не так давно ми вже знайомили вас з EP херсонського дуету під назвою «Роса». Не пропустіть реліз наступного вищезгаданого міні-альбому Signals Feed The Void та слідкуйте за новинами й анонсами від молодого колективу на сторінках соціальних мереж.

[fap_track id=”7587″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *