Signals Feed The Void – Святотатство
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Святотатство (EP)

«Во ім’я Отця, і Сина, та Святого Духа, нехай тут панують безлад та розруха»: учасники альтернативного гурту Signals Feed The Void презентували новий ЕР «Святотатство». До релізу потрапили три треки, які символічно називаються «Віра», «Надія» та «Любов».

«Десь сім років назад з’явилась ідея, яка згодом стала дебютним треком Signals Feed The Void. Розпач, тривога, невизначеність — все це передувало створенню першого релізу. Разом з тим у нас в серцях жила надія. Ми вірили в краще, сподіваючись на позитивні зміни в культурі та суспільстві.

І от минуло сім років — незначний термін в історичному розрізі, але разом з тим — величезний моноліт подій та досвіду, що ліг на наші плечі. Сім років у голові двадцятитрьохрічних хлопців — це більша частина їх свідомого життя. Навіть зараз такий термін здається нестерпно важким.

На початку шляху ми й подумати не могли, що все затягнеться настільки: ставши невід’ємною частиною наших життів, SFTV почав відігравати роль дзеркала наших душ. Є багато речей, про які ми не можемо мовчати. Кожний новий реліз проєкту — це сповідь. І от настав час висповідатися знов.

Ми закінчили роботу над трьома новими треками. Сповідь буде короткою, але змістовною. Це прокляття, адресоване байдужості, тупості, та злості світу, що нас породив», – розповіли Signals Feed The Void.

Додамо, що починаючи від 11 червня, новий реліз «Святотатство» є доступним на всіх музичних платформах.

Signals Feed The Void – Святотатство
Facebook
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *