Signals Feed The Void – Ритуал
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Signals Feed The Void – Ритуал (Альбом)

До вашої уваги «Ритуал» – новий альбом від хлопців Signals Feed The Void (SFTV), який не дивлячись на статус новинки, очікував свого релізу близько двох років.

За словами музикантів, зараз вони працюють над новим матеріалом, але про нього розповідати ще не час, бо з грудня 2017 року на своє оприлюднення чекає «Ритуал» — найзмістовніша та найбільш потужна, на їхню думку, робота Signals Feed The Void. «Для створення цього альбому ми використали ті самі аналогові сінти радянської доби, з яких у нас все починалось, а також власноруч зібрали кілька примітивних народних інструментів та заручились підтримкою сесійних музикантів: саксофоніста та барабанщика. Що стосується стилістики нового релізу, то ця робота є найбільш еклектичною. Ми шукали натхнення у прогресивній рок-музиці 70-х, різноманітній етніці, пост-металі та індастріалі. «Ритуал» — це підсумок п’ятирічного пошуку та разом з тим дуже глибоке занурення у безсвідоме, бо цей матеріал народжувався у стані найбільшого нервового напруження. Весь альбому — це постійна втеча від себе у намаганні знов себе віднайти, переосмислення себе в навколишньому світі та намагання навколишній світу опанувати, як в собі, так і навколо себе», – коментують Signals Feed The Void.

Зауважимо, що приблизно п’ять років тому учасники SFTV вирішили записати перший трек. За цей час на рахунку гурту з’явилось 7 релізів різного змісту та обсягу. Хоча від самого початку проект планувався як студійний, музиканти відіграли декілька концертів, розширили склад, але зараз знов залишились вдвох. Не дивлячись ні на що, Signals Feed The Void продовжує існувати, бо це втілення бажання авторів творити, шукати, та відкривати щось нове для себе.

Signals Feed The Void – Ритуал
Bandcamp

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *