Signals Feed The Void - Роса (EP)
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Роса (EP)

Сьогодні у нашому музичному меню для вас підготовано чотири прохолодно-меланхолійні треки херсонського проекту Signals Feed The Void, об’єднані в новому EP-релізі «Роса». Так само як і в дебютному альбомі «Від Надістот До Нелюді», у кожній пісні згаданого міньйону використано україномовну лірику, яка цікаво підкреслює й доповнює особливу уособлену мелодійність матеріалу. Звісно, на «Росу» аж ніяк не можна повісити ярлик «для широкого загалу», але через це EP навіть ще більше додає у харизмі.

У витоків Signals Feed The Void стоїть дві людини – Віталій Гавриленко та Андрій Печаткін, які також відомі за участю у post-punk/synthpop проекті Save Switzerland. Саме в такому дуетному форматі і було створено всі композиції вищезгаданого EP та повноформатного дебютника колективу. За словами музикантів, на відміну від записаного на аналогових синтезаторах і маршових барабанах першого альбому, у «Росі» вони практично повністю відмовилися від синтезаторів та прагнули продемонструвати слухачу Sad-core по-українськи, з живими гітарами та повільними темпами.

«Signals Feed The Void – це наш своєрідний простір для експериментів. Новий матеріал ми записували удвох на моїй домашній студії, задля посилення акценту на сирому звучанні. У другому релізі проекту нам хотілося втілити sad-core/slow-core стилістику, що начебто нам, з рештою, вдалося. Все вийшло сумно, повільно і похмуро… Словом, як і мало бути», – розповів «Нотаткам» Віталій Гавриленко.

Наразі в планах гурту фігурує робота над матеріалом, жанрово схожим на готичний synthwave – із синтезаторами, гаражними гітарами та гучними драм-машинами 80-х років. Також у розробці Signals Feed The Void знаходиться 15-хвилинна композиція у стилі prog rock. Тож не забувайте слідкувати за новинами!

[fap_track id=”6931″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Marko says:

    Harnyj album, diakuju.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *