Signals Feed The Void – Колони
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Колони (Сингл)

Світ побачив новий сингл «Колони» від атмосферного херсонського музичного проекту Signals Feed The Void. Автором слів виступив засновник та разом з тим вокаліст колективу Віталій Гавриленко, а покласти їх на музику випало Андрію Печаткіну. Зазначимо, що пісня «Колони» стала другим за ліком оприлюдненим студійним синглом з майбутнього повноформатного альбому експериментаторів з Signals Feed The Void.

«У пісні «Колони», як, з рештою, й в усьому майбутньому альбомі ми прагнули віддати данину музиці 80-х, а саме напрямку пост-панку. Він сильно вплинув на наше становлення як на музикантів, тож нам дуже хотілося написати щось у цьому знову досить модному андеграунд-жанрі. До того ж, такого явища як україномовний пост-панк взагалі практично не існувало досі», – розповів «Нотаткам» лідер Signals Feed The Void Віталій Гавриленко.

Щодо самого альбому, то його реліз анонсують на січень-лютий 2016 року. Як ми вже казали, платівку буде повністю витримано у стилістиці гітарного пост-панку – майже без синтезаторів і з гучними монотонними драм-машинами. За словами Віталія, в альбомі слухачі відчують вже звичну схильність Signals Feed The Void до експериментів і пошуку нестандартних рішень (особливо що стосується аранжування), приправлену українською лірикою та меланхолійним смутком. Слідкуйте за новинами!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *