SICKS[EE]D – #2
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

SICKS[EE]D – #2 (EP)

Хлопці з чернівецької nu-metal команди SICKS[EE]D завершили роботу над потужним, другим за ліком EP-релізом своєї дискографії, який став логічним продовженням виданого у 2013 році дебютного міні-альбому та декількох окремих інтернет-синглів. Більшість пісень нового ЕР #2 виконані українською мовою, за виключенням хіба що заключного російськомовного треку «Возврату не подлежит». Запис міньйону проходив на власній студії гурту, а доводили його звучання до перфекту учасники колективу на студії SoundplanE (mix та mastering).

Як розповів нашому сайту вокаліст SICKS[EE]D Богдан Герасимчук, робота над представленим матеріалом тривала близько року – аранжування треків створювалося спільними творчими зусиллями учасників гурту, а тексти він писав самотужки. Також він зазначив, що колектив планує порадувати своїх прихильників ще одним релізом до кінця поточного 2016 року. «У наших планах випустити мінімум ще один ЕР у цьому році, а також відзняти відеороботу на одну з композицій. У нашому ЕР #2 якоїсь конкретної концепції не було – просто думки, десь крик душі. Ми прагнули випустити свіжачок і приступити до написання наступного міні-альбому, в якому, до речі, вже і лінія концепції буде більш чіткою», – розповів «Нотаткам» Богдан.

Варто відмітити, що до новопредставленого ЕР #2 від SICKS[EE]D також додається офіційне live-відео на титульну пісню «Не як усі», яке увібрало в себе кадри численних концертних виступів гурту.

ЗавантажитиВам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *