SHYMAN & Lada Sing - Дай мені
Матеріали, Популярна музика, Релізи

SHYMAN & Lada Sing – Дай мені (Сингл)

Співак SHYMAN разом із талановитою виконавицею Lada Sing вирішили об’єднати свої творчі сили у цей не простий для нашої країни час, задля того, щоб презентувати спільну роботу «Дай Мені».

За словами музикантів, «Дай мені» є піснею-молитвою, яка дякує Богу за врятовані життя та за можливість повернутися до своїх рідних. Цивільні жителі, військові, медики, волонтери – ця пісня про них і для них, а ще про кожну людину, яка кожного дня долає небезпечні випробування. Дана робота стала спробою передати через музику власний біль авторів та надію на світе майбуття нашої каїни.

SHYMAN & Lada Sing - Дай мені

SHYMAN: «Зараз Україна переживає важкий період, коли війна відбирає найцінніше… Але після важких часів, обов’язково прийде час розквіту та розвитку нашої нації. Попереду перемога!»

У свою чергу Lada Sing розповіла, що раніше не вірила у силу молитви, але все змінилося, коли вона почала її практикувати. Дівчина зазначила, що вона щиро переконана у тому, що якщо багато людей будуть молитися і спрямовувати свою силу думки до спільної мети, це скоріше приведе нас до перемоги.

Lada Sing: «Ми вперше зробили фіт у своєму житті, і це пісня «Дай мені»! Мені здається, що вийшло мега круто! А вам як?»

SHYMAN & Lada Sing – Дай мені
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *