SHY – Я подобаюсь тобі
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SHY – Я подобаюсь тобі (Кліп)

Українська співачка Shy відзняла новий кліп до пісні «Я подобаюсь тобі» у Грузії, куди вона поїхала відпочити разом зі своїми друзями.

«Ми їздили у Грузію з Юрою Двіжоном (режисер, – прим). Це було достатньо спонтанне рішення відсвяткувати там мій день народження у колі друзів. Окрім того, що ми пили вино і їли хачапурі, ми ще й займалися творчістю. Зокрема ми зняли там одразу два кліпи – перший до пісні з міні-альбому «Легіт» (детальніше про ЕР можна дізнатися за наступним посиланням, – прим.), а другий до синглу «Я подобаюсь тобі». У нас було чотири знімальні дні і безліч пригод. Частину з них вже можна побачити у відео «Я подобаюсь тобі», для якого ми фільмували колоритних мешканців Тбілісі, що зустрічалися на нашому шляху. Мені здається, що вийшло дуже миле відео», – розповіла у своєму нещодавньому інтерв’ю Shy.

Виконавиця також додала, що основою кліпу і самої композиції «Я подобаюсь тобі» стало прагнення щиро поділитися власними почуттями, нічого не приховуючи, відкинувши у бік сором казати оточуючим людям світлі та добрі слова. Словом, це відео, в усіх сенсах зроблено з любов‘ю.

SHY – Я подобаюсь тобі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *