Shy – Твої слова
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Shy – Твої слова (Кліп)

Слово як найпотужніша зброя: інді-поп співачка Shy представляє мінімалістичне відео на новий сингл «Твої слова». Пісня увійде до майбутнього міні-альбому «Легіт», реліз якого запланований на 15 травня.

Інді-поп співачка Shy називає себе дівчиною-бардом, адже її пісні лунають від самого серця. У минулому — учасниця талант-шоу Х-Фактор, сьогодні — авторка пісень та музикант. Реліз дебютного міні-альбому «Loading» Shy відбувся у 2018 році. Цікаво, що його саундпродюсерами виступили Maruv & Boosin, з якими артистка співпрацює й дотепер. Далі послідувала низка синглів та кліпів, серед яких хіт «Цілуй мене», створений разом із Pianoбой.

Пісня «Твої слова» — нова робота Shy в тандемі з саундпродюсером Boosin. Трек увійде до нового міні-альбому співачки «Легіт», реліз якого запланований на 15 травня.

За сюжетом кліп розповідає історію взаємовідносин, в якій кожний із пари через призму слів транслює власну картинку сприйняття життєвих ситуацій. У центрі уваги — Олександа Карягіна, вона грає одразу дві ролі. До речі, це вже четверта спільна відеоробота Shy із режисером Юріем Двіжоном.

«Ця пісня про те, що ми залишаємо помітний відбиток у будь-якій комунікації з людьми. Чиїсь слова, не зважаючи на те добрі вони, або ж злі, можуть викарбуватися в серці надовго, іноді — навіть змінити життя. Ми всі впливаємо одне на одного. Про це варто пам’ятати. Відео — гармонічне доповнення до пісні, воно підкреслює загальний задум і додає їй символічності за рахунок образів», — розповідає Shy.

«Разом із Сашею ми створюємо унікальний, ніжний та романтичний світ у кожному її відео. Кліп “Твої слова” — ще одна спільна робота у схожій стилістиці. Головна задача відео — відійти від традиційних для поп-артистів навантажених візуальних образів і не відволікати увагу глядача від музики та слів, адже саме вони є головним акцентом у творчості Shy», — коментує роботу режисер Юрій Двіжон.

Пісня вже доступна для завантаження та стрімінгу в усіх онлайн-магазинах. Реліз представлено лейблом Popcycle Records.

Shy – Твої слова
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *