Shy – Повернись
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Shy – Повернись (Кліп)

Молода українська співачка на псевдо Shy (Олександра Карягіна) торкнулася в своєму новому кліпі «Повернись» болючої теми дітей, які дорослішають без батьків. За словами дівчини, це балада про те, як одній людині дуже не вистачає іншої.

Презентований ролик було приурочено до всесвітнього Дня молитви за дітей сиріт, а знялася у ньому малеча із виховного центру «Отчий Дім», що на Київщині. Контакти закладу: 044 239 1334. За бажання ви можете допомогти, надіславши будь-яку грошову суму за наступними реквізитами: БО «МБФ «Отчий Дім»; Код 21692634; р/р UA87 321842 00000 26003285418001 в АТ КБ «Приватбанк», МФО 321842; призначення: «Добровільні пожертвування».

Режисером кліпу виступив Юрій Двіжон (Dvizhon), який побачив у рядках пісні звернення батька до дитини, яку він так і не наважився виховати. «У текстах пісень Shy я не вперше віднаходжу ключі для візуалізації актуальної для нашого суспільства соціальної тематики. На цей раз ми пропонуємо до вашої уваги кліп до всесвітнього дня дітей сиріт. І якщо за допомогою цієї роботи нам вдасться знайти хоча би для однієї дитини нову сім’ю – я буду неймовірно щасливою людиною!» – коментує режисер.

Shy – Повернись
Shy y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Насправді зараз дуже багато молодих дівчат з прекрасним голосом, але мало хто ще здатний зробити настільки приємну, гармонійну і ритмічну музику. Виникає відчуття, що слухаєш ці пісні все життя, настільки вони вбираються в душу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *