Shy & Pianoбой – Цілуй Мене
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Shy & Pianoбой – Цілуй Мене (Кліп)

Дмитро Шуров aka Pianoбой записав спільну пісню «Цілуй Мене» із молодою співачкою на псевдо Shy (Олександра Карягіна). Окрім самої композиції, творчий тандем також презентував офіційний відеокліп до неї, режисером якого виступив DVIZHON.

Цікаво, що знайомство Pianoбоя і Shy відбулося у рамках шоу «X-Фактор», де Дмитро був членом журі, а молода виконавиця – конкурсанткою. Тоді, для того щоб підтримати дівчину і зменшити її хвилювання, Pianoбой запропонував разом поспівати на його студії.

Співачка запам’ятала цю пропозицію і коли написала нову пісню, надіслала її Дмитрові на електронну пошту, з пропозицією якраз поспівати її разом. «Я вже казала Дімі, що я почула його голос у цій пісні, його тембр. І така думка мені запала в голову. Тому я відправила йому демо, ми почали листуватися з цього приводу і ось вирішили її випустити», – каже Shy.

Свій куплет Дмитро дописав власноруч і результат цієї співпраці ви можете побачити прямо зараз.

«Зустрічайте! Прем’єра романтичного, легкого, прозорого та життєстверджуючого хіта цього літа!» – йдеться у повідомленні від Дмитра Шурова.

Додамо, що в акторському складі нового кліпу «Цілуй Мене» значаться: Дмитро Топоринський, Дмитро Ромашко, Кирило Воронько, Олександр Сисоєв.

Shy & Pianoбой – Цілуй Мене

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *