SHY – Не дивись
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SHY – Не дивись (Кліп)

Дівчина-бард на псевдо Shy (Олександра Карягіна) презентувала у мережі свій офіційний кліп до пісні «Не дивись», яка увійшла до дебютного ЕР виконавиці, виданого влітку. До слова, стилістичний напрямок своєї музики дівчина визначає як smart-pop. Як розповідає співачка, ця пісня та відео присвячені таємниці людського погляду, тій неймовірній силі, яку він приховує.

Зйомки проходили у Харкові (Mental Complex Studio) за участі Нати Сміріної у якості режисера (вокалістка гурту PUR:PUR). Виконавиця одразу ж попросила Нату, щоб у відео не було ніяких сліз по щоках чи подібних речей, адже, за її словами, ця пісня зовсім не про нещасне кохання. У результаті те, як побачила Ната цю історію, дуже сподобалося авторці і вона навіть зауважила, що навряд чи у когось іншого вийшло би передати задум пісні у кадрі краще чи повніше.

«Колись я прочитала, що жіноча поезія ділиться на два типи: 1) «Він любить мене, я така щаслива» і 2) «Він не любить мене, я така нещасна». При всій моїй любові до іронії, мені б дуже не хотілося, щоб пісню «Не дивись» віднесли до однієї з цих категорій. Адже ця пісня не про «щасливо» чи «нещасно». Вона про силу людського погляду і про наслідки контакту «очі-в-очі». Я не люблю, а часом навіть боюся, коли на мене дивляться, і рідко зустрічаюся поглядом, тому що в ньому криється стільки всього, чого знати не треба. Інколи трапляється абсолютно неминуче і невідворотне, якщо дивишся прямо в очі. А як розуміє пісню слухач? Завжди було цікаво. Напишіть!» – звернулася до меломанів Shy.

SHY – Не дивись
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *