SHY – Легіт
Матеріали, Популярна музика, Релізи

SHY – Легіт (EP)

Інтелектуальна попмузика: співачка Shy представила мініальбом «Легiт». У новій роботі виконавиця відходить від сталих канонів популярної музики, щоб створити наповнений сенсом смартпоп.

До теперішнього моменту нас веде низка взаємопов’язаних подій. Колись учасниця талант-шоу Х-Фактор вирішує створити власний професійний проєкт. Вихідна точка — дебютний мініальбом «Loading» (2018), що стає ніби пророкуванням для співачки — її кар’єра тільки в процесі завантаження, необхідно лише дочекатися свого слухача. За альбомом послідував хітовий дует з Pianoбой, з яким виконавицю звело вищезгадане шоу. Так Shy вперше постала перед широкою публікою. А що ж було далі?

Новий етап у творчому житті Shy почався восени минулого року з пісні «Повернись». Співачка представила реліз разом зі зворушливим відео на соціальну тематику, висвітливши проблему сирітства в Україні. Вже тоді стало цілком зрозуміло — перед нами не черговий сфабрикований поп, ця музика значно глибша.

Вже цієї весни Shy представила легку та романтичну пісню «Твої Слова». Варто зазначити, що тема легкості є основоположним фундаментом у творчості співачки. Звідси й назва нового мініальбому «Легiт». У музиці Shy немає місця зайвим деталям в аранжуваннях і перевантаженому саунду. Мелодії тут створені, щоб підкреслювати смислове наповнення пісень, а не працювати проти нього. Адже саме авторський текст — головний атрибут у творчості Shy.

«Назва альбому з’явилася на світ лише після закінчення роботи над ним. Мені хотілося підібрати слово, яке повністю передавало б його весняний настрій і легкість. Так з’явився “Легіт” — легкий та ніжний вітерець, і ця назва насправді дуже резонує зі звучанням мініальбому», — ділиться співачка.

Кожною своєю піснею альбом викликає слухачів на щирий діалог, зачіпаючи теми, знайомі кожному з нас. «Знайти Тебе» — лірична балада, хоча з музичної точки зору й оформлена на танцювальний манер. «У піснях я завжди намагаюся передати стан світлого смутку. Думаю, це почуття робить людей особливо добрими та відкритими для зовнішнього світу», — коментує Shy. «Навіщо» продовжує історію, розпочату в попередній композиції. Та якщо в «Знайти Тебе» співачка розмірковує про шлях до мрії, то тут — вже торкається теми нашого призначення на Землі. Мініальбом закриває трек «Сумно», який помітно виділяється із загальної концепції звучання релізу. Всупереч своїй назві пісня досить динамічна, а Shy раз у раз експериментує з власним вокалом.

Цікаво, що «Легіт» був записаний лише за кілька місяців. Над аранжуванням працював саундпродюсер Boosin, відомий співпрацею зі співачкою Maruv. У той час як зведенням та мастерингом займався Микита Пучков — саунд-інженер з команди Mozgi.

Мініальбом «Легiт» вже доступний для стрімінгу та прослуховування в усіх онлайн-магазинах. Видавець — Popcycle Records.

SHY – Легіт
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *