Shy & Kulshenka – Лісова пісня
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Shy & Kulshenka – Лісова пісня (Кліп)

Українські співачки Kulshenka (Ірина Кульшенко) і Shy (Олександра Карягіна) записали дуетну роботу «Лісова пісня» на слова Лесі Українки та відзняли до неї чуттєве відео. Зйомки проходили на мальовничому маковому полі (поблизу села Горенці), яке на жаль наразі вже не існує – нещодавно його було знищено трактором. Відео: Moophic.

За словами Ірини Кульшенко, робота над «Лісовою піснею» проходила дуже швидко і легко – обидвом виконавицям практично одразу ж вдалося налаштуватися на єдину творчу «хвилю». Ірина запропонувала Олександрі спробувати створити спільну композицію ще до карантину, і після згоди останньої, дівчата обрали чудовий уривок із «Лісової пісні», до якого написали мелодію. Ну а трохи пізніше було відзнято вищезгадане відео, з яким ми і пропонуємо вам познайомитися.

У свою чергу Shy зазначила, що «Лісова пісня» є метафоричною роботою про пробудження після тривалого сну. Цю метафору можна співставити з життям людини, у якої трапився важливий момент – чисте кохання, нове джерело натхнення, тощо. І після настання цього життєвого епізоду, людина немов прокидається після тривалого сну, дивиться на світ абсолютно іншими очима.

Додамо, що «Лісову пісню» від Shy & Kulshenka можна офіційно придбати на медіа-платформах за вказаним нижче посиланням.

Shy & Kulshenka – Лісова пісня
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *