SHUMEI & ZLATA OGNEVICH - Буревіями
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

SHUMEI & ZLATA OGNEVICH – Буревіями (Кліп)

SHUMEI (Олег Шумей) та Злата Огнєвіч презентували спільний трек під назвою «Буревіями» та офіційний кліп до нього.

«У пісні «Буревіями» йдеться про найкращі та найтепліші почуття, які переживають практично всі люди, але, на превеликий жаль, далеко не кожен може розгледіти справжнє кохання, відчути його щирість вчасно. Чимало з нас блукають світом, пригадуючи ту особливу людину, яку ми втратили через неправильні вчинки або сумніви. Ця пісня, ніби частина мене, її історія дуже близька і життєва. Слухайте «Буревіями», коментуйте та підтримайте нашу музику лайком!» – коментує Злата Огнєвіч.

SHUMEI & ZLATA OGNEVICH - Буревіями

У свою чергу SHUMEI розповів, що після того як він надіслав Златі демо-запис пісні «Буревіями», вона одразу ж погодилася на співпрацю, адже цей трек миттєво знайшов відклик у її серці. Запис композиції проходив на львівській студії звукозапису, де музиканти провели разом понад десять годин, паралельно допрацьовуючи та модернізуючи своє спільне дітище. За словами Олега, Злата має величезний досвід студійної роботи, що дуже спростило досягнення мети.

Зйомки кліпу до пісні відбувалися у Києві та тривали понад дванадцять годин. Режисером відео виступила Тетяна Коронкова. Цікаво, що ролик знімали в одному зі столичних будинків культури, але його буде досить важко впізнати у кадрі через ретельну та якісну роботу декораторів.

SHUMEI & ZLATA OGNEVICH – Буревіями
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *