ШУГАР, ХАС & Carroty - Лайм
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Реп та хіп-хоп

ШУГАР, ХАС & Carroty – Лайм (Сингл)

Українські виконавці підготували для слухачів цукрово-морквяно-лаймовий музичний коктейль: Шугар, ХАС та саундпродюсер Carotty презентували літній трек «Лайм» у стилі HipHop/R&B.

Виконавці вирішили відсвяткували початок справжнього літа та послаблення карантину свіжою запальною композицією. Ця пісня про любов і пристрасть з настроєм гарячих літніх ночей.

Пісня ідеально підійде для танців на вечірках в клубах на березі моря та для прослуховування у тачці по дорозі до узбережжя. Трек «Лайм» став першою спільною роботою молодого Хмельницького артиста Шугар з відомим репером і телеведучим ХАСом та саундпродюсер Carrotу.

Шугар пише сучасну музику в стилі Pop, EDM, R&B. Музикант шукає свій стиль, не схожий на чийсь інший.

«Для мене найважливішою частиною у написанні пісні є вокальна мелодія і слова які можуть зачіпити своєю незвичністю для пісні. Я люблю писати словами які зазвичай не використовують у піснях. Моя мета викликати у слухача запитання “А так можна було?”, я постійно експерементую, кожен раз пробую використовувати різні нові вокальні звороти та рими і наша нова пісня “Лайм” не виключення», – розповідає Шугар.

ШУГАР, ХАС & Carroty – Лайм

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *