Штучний Інтелект – Лечу
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Штучний Інтелект – Лечу (Сингл)

Протягом останнього десятку років у мас-медіа часто можна зустріти дописи про те, як штучний інтелект буде допомагати людям боротися з хворобами, або про його досягнення у сфері створення музики. Зокрема, минулого року штучний інтелект вперше в історії створив цілий професійний музичний альбом, спираючись на ритмові, темпові та стилістичні вказівки людини. Але той «Штучний Інтелект», про який сьогодні ми ведемо мову – це зовсім не якась технологічна новація, а класичний, у розумінні складу, музичний гурт з Одеси, який наразі записав і презентував, – ні, не альбом, а поки що дебютний сингл під назвою «Лечу».

Отже, сьогодні ми пропонуємо до вашої уваги дебютний сингл альтернативного гурту «Штучний Інтелект», над яким музиканти працювали близько року, фактично з моменту свого заснування. Цікаво, що команда була заснована двома братами – Олександром та Сергієм Сєркіними, працюючими до того у складі англомовного проекту SPIRITZ. До хлопців долучилася вокалістка Людмила Антохі (дехто може згадати її за участю у п’ятому сезоні «Х-фактору» та проекту Voice of the SympoRock), а пізніше й барабанщик Влад Короленко. Саме у такому складі гурт «Штучний Інтелект» розпочав роботу над україномовним музичним контентом і вже готовий поділитися з меломанами найдрайвовішою, на їхню думку, композицією репертуару під назвою «Лечу».

Наразі музиканти продовжують працювати над новими авторськими піснями, які з часом мають сформувати їхній перший лонг-плей реліз. І якщо вірити публікаціям у мережі, просто зараз учасники команди «Штучний Інтелект» сфокусовані на студійному записі свого дебютного альбому, тож слідкуйте за новинами від гурту у соціальних мережах.

Штучний Інтелект – Лечу

Штучний Інтелект у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *