Штучне Дихання – Майже життя
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Штучне Дихання – Майже життя (Сингл)

Рок-гурт «Штучне Дихання» з міста Хмельницького 17 травня презентує свій новий сингл «Майже життя». Реліз вже доступний для прослуховування та скачування на усіх музичних платформах.

«Ця пісня народжувалась у складі іншого гурту, в якому я грав ще студентом, – розповідає Андрій Шайдуров, гітарист. – Та з того часу багато чого в ній змінилося – композиційно та лірично, вона еволюціонувала разом з музикантами які її грали».

Дмитро Войнаровський (вокал, бас-гітара): «Досить довго я не міг зрозуміти цю композицію. Вона звучала, якось занадто «мажорно», як для такого сенсу тексту. І це мене мучило. Тому я трохи змінив гармонійну складову, що, на мою думку, дало відчуття приреченості. В ній нарешті є і легка агресія, яка супроводжує всю нашу творчість, і драйв, і мелодійність, і думку».

За словами Дмитра, назва треку говорить сама за себе, адже насправді все навколо нас так і є… Людина – вільнолюбна істота. І коли вона досягає зручного для себе існування, то вважає, що знайшла свободу. Хоча, за що не візьмись, абсолютно все, від самого дитинства, від чогось залежить, що робить нас обмеженими.

Зведенням та мастерингом треку займався лідер київського гурту Entree Олексій Шманьов (ex-Karna) на своїй студії Oleksa Kaminsky Production. Вокал було записано на хмельницькій студії «Фітіль».

Найближчим часом наживо пісню «Майже життя» можна буде почути на музичному фестивалі RockBuh (м. Хмельницький), на сцені якого гурт виступатиме 24 травня.

Штучне Дихання – Майже життя
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *