Шосте Чуття - Знай, пам'ятай
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Шосте Чуття – Знай, пам’ятай (Кліп)

Новинка від львівського поп-рок гурту «Шосте Чуття» – свіжий кліп на пісню «Знай, пам’ятай», яка увійде у другий студійний альбом колективу. Режисером музичної міні-стрічки виступив Володимир Шурубура, який, за словами музикантів, професійно й точно поставив перед ними завдання, яке учасники гурту блискуче виконали. Саме це, на думку хлопців, дозволило максимально швидко і невимушено закінчити роботу над відео.

Головний акцент роботи було зроблено на слова та посил композиції, створеної під впливом новітніх революційних подій 2014 року, зокрема емоційного виступу сотника Володимира Парасюка на сцені столичного Євромайдану. «Кожен свідомий українець має пам’ятати всіх Героїв Небесної Сотні та героїв АТО, які загинули, захищаючи нашу рідну країну від окупантів. Ми віримо у краще майбутнє та завжди готові віддати життя заради України», – зазначили музиканти в анотації до нового кліпу.

Пісня «Знай, пам’ятай» – сингл з майбутньої платівки «Шостого Чуття» під назвою «Давай – давай», реліз якої заплановано на наступний місяць. Гурт планує вирушити у тур містами України на підтримку нового матеріалу, після чого одразу ж сконцентруватись на третьому альбомі, роботу над яким, за словами хлопців, вже розпочато.

Слідкуйте за розкладом майбутнього концертного туру та новинами від гурту на сторінці офіційної спільноти ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Иван says:

    Якщо честно кліп відстій тому, весь фокус і увага завжди на соліста//// вперше таке бачу! Шурубура – розрачування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *