Шосте Чуття – Як приїхав
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Шосте Чуття – Як приїхав (Сингл)

Українські меломани полюбляють сучасне звучання народних пісень. Цього разу потішити слухачів такою композицією вирішив гурт «Шосте Чуття»: 27 квітня колектив презентував роботу «Як приїхав». Народна пісня не була раніше широковідомою, а тепер її можна почути в усіх куточках країни – на радіохвилях та в мережі.

Текст пісні залишили оригінальним, а от музичний супровід докорінно змінили, після чого звучання стало сучасним і роковим. Композицію готували для телевізійного шоу на одному із центральних телеканалів. Результат настільки сподобався самим музикантам і першим слухачам, що роботу вирішили включити до майбутнього альбому, над яким зараз триває робота. Музиканти зазначають, що композиція стала цікавим експериментом, оскільки народних пісень раніше колектив не виконував. У музиці переплітається хардове гітарне звучання з мотивами коломийки, які можна почути у програшах.

«Завжди мріяв змішати декілька стилів в одній пісні, і от випала така нагода попрацювати з народною піснею у фольк-роковому варіанті. Результат вийшов доволі успішним та оригінальним. Він запалюватиме емоції людей і змушуватиме їх відриватись на повну», – розповідає фронтмен гурту «Шосте Чуття» Михайло Бучковський.

Почути пісню наживо можна буде вже 6 травня на великому концерті гурту у Львові, який стане заключним у першій частині всеукраїнського туру «Шостого Чуття». У планах колективу – зйомки кліпу на цю композицію та презентація авторської пісні. Тож стежте за анонсами і слухайте якісну українську музику!

Українська музика: Шосте Чуття – Як приїхав

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *