Шосте Чуття – Правда
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Шосте Чуття – Правда (Сингл)

Поп-рокери з гурту «Шосте Чуття», які нещодавно у рідному місті Лева гучно справили шестирічний ювілей своєї творчої діяльності, вирішили поділитися зі слухачами своєю відвертою правдою. Не дивуйтеся, просто таку назву, «Правда», отримав свіжий сингл команди, записаний на місцевій студії звукозапису JennyRecords. Між іншим, саме цій пісні випало примірити роль першої ластівки з майбутнього номерного альбому команди, що стане третім повноформатним лонг-плеєм у дискографії львів’ян.

За словами музикантів «Шостого Чуття», у роботі над композицією «Правда» вони прагнули підняти на перший погляд достатньо просту тематику, важливість якої, як це не дивно, дуже часто применшується. Хлопці впевнені, щоб не траплялося у нашому житті, які негаразди подекуди не затуляли світло, рано чи пізно правда обов’язково переможе, адже тільки за нею криється справжня сила.

Свою нову композицію учасники «Шостого Чуття» запланували, зробили та записали у звичній для себе поп-роковій стилістиці, водночас відмічаючи, що майбутній диск буде значно «гітарніший» за своїх попередників, з рясними вкрапленнями електронних елементів. Долучайтесь до офіційних спільнот гурту у соціальних мережах та не пропустіть прем’єру майбутнього диску!

Українська музика: Шосте Чуття – Правда

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *