Шосте Чуття – Одна Любов
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Рок та альтернатива

Шосте Чуття – Одна Любов (Кліп)

Новий романтичний ролик «Одна Любов» від учасників львівської поп-рок команди «Шосте Чуття» вже у мережі! Цікаво, що свіжий сингл та відеоряд до нього музиканти створили завдяки своїм друзям – парі закоханих, яка одружувалася та попросила хлопців зіграти на весіллі композицію для першого танцю молодят. Спеціально до цієї урочистої події і була написана нова пісня колективу під промовистою назвою «Одна Любов», до якої, трохи пізніше, було долучено і тематичне відео.

«Ми були знайомі досить давно і чудово знали про палку любов наших друзів, тож перебуваючи в неймовірному захоплені від самої ідеї подібної роботи, ми створили нову пісню «Одна любов». Відеокліп до неї відзняли Arsstudio production, керівником якої є Арсен Ільїн. Зйомки відбувалися безпосередньо під час весілля головних героїв. Дозйомку Arsstudio production зробили на мальовничих локаціях Камянець-Подільського замку та Хотинської фортеці», – розповів «Нотаткам» вокаліст гурту «Шосте Чуття» Михайло Бучковський.

Варто додати, що саме композиції «Одна Любов» випало стати першим офіційно оприлюдненим синглом з майбутньої, третьої за ліком, платівки команди, робота над якою наразі триває. Окрім того, цього року «Шосте Чуття» святкує шосту річницю своєї спільної творчої діяльності та вже планує організувати до ювілею великий шоу-концерт. Більше подробиць згодом!

Укранська музика: Шосте Чуття – Одна Любов

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *