Шосте Чуття – Дай мені руку
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Шосте Чуття – Дай мені руку (Сингл)

Музиканти гурту «Шосте Чуття» презентували нову пісню «Дай мені руку», у якій вони вдалися до експериментів із звучанням, але не зрадили власному стилю. У свіжій композиції львів’ян піде мова про те, що які б перипетії не підкидало нам життя – чи то проблеми самореалізації, непорозуміння з близькими людьми, матеріальні труднощі тощо – завжди потрібно віднайти у собі сили це подолати. Слова та музика: Владислав Ярош, фото на обкладинці: Артур Абрамів.

«Відкрити очі, розправити свої крила та полетіти від сірої буденності вдалечінь за дещо наївними, але правдивими і щирими дитячими мріями. Тільки після цього ми зможемо віднайти своє істинне «я», зайнятись улюбленою справою, рости та бути по-справжньому щасливими, не зважаючи ні на що. Часто люди не можуть власноруч впоратись зі своїми переживаннями, тому так важливо бути поруч з рідними та близькими людьми, які в потрібний момент завжди підтримають і простягнуть руку. Просто повірте їм», – розповіли учасники команди про головну ідею пісні «Дай мені руку».

Офіційна прем’єра композиції відбулася сьогодні, 7 серпня 2017 року, тому вже відсьогодні «Дай мені руку» можна почути на хвилях вітчизняних радіостанцій та у всесвітній мережі. Окрім того, хлопці планують відзняти до новинки офіційний кліп, тому чекаємо наступних інформативних звісток від гурту!

Українська музика: Шосте Чуття – Дай мені руку

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *