Шосте Чуття – Танцюй
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Шосте Чуття – Танцюй (Кліп)

Хлопці з львівського поп-рок гурту «Шосте Чуття» екранізували свою нову композицію «Танцюй» (байдуже, що скажуть!), у якій йдеться про незламну любов до життя та важливість невпинного руху до своєї мети не зважаючи на будь-які перепони.

І хоча дана композиція була написана ще в грудні 2018 року, саме сьогодні вона влучно демонструє оновлене звучання та концепцію колективу. За словами музикантів, вона є дійсно особливою, глибокою та відчайдушною.

Зйомки відеокліпу на пісню «Танцюй» відбувалися у Києві. Ідею кліпу запропонував і втілив режисер Влад Разиховський. Головну роль у музичній міні-стрічці втілила хореограф-постановник D Arts Dance Project – Даша Малікова.

«Вітаю Шосте Чуття з прем’єрою! Позитивний кліп вийшов, як ми і планували», – пише у Facebook режисер.

«Класні хлопці! Дякую Владу Разіховському за те, що побачив мене! Велика честь і радість», – додає головна героїня кліпу.

Прем’єра нової роботи команди «Шосте Чуття» відбулася в етері музичного телеканалу М2. Що ж стосується самої пісні «Танцюй» (байдуже, що скажуть!), то вона увійде до третього альбому гурту, реліз якого відбудеться восени 2019 року.

Шосте Чуття – Танцюй (байдуже, що скажуть!)
Шосте Чуття y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *