Shklo – Fлюгери
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Shklo – Fлюгери (Кліп)

До вашої уваги новий атмосферний відеокліп харківського гурту ShkloШкло») до пісні Fлюгери, відзнятий, відповідно до своєї назви, на дахах висоток першої столиці України. Режисером роботи виступив Михайло Озеров, споглядав за усім, що відбувається крізь призму операторської камери Кирило Гончар, художники: Анна Мірошніченко, Дарія Халіна. Зйомки музичного відео розпочалися ще у вересні, а закінчилися фактично незадовго до самої прем’єри.

За словами учасників знімальної групи, найважче у роботі над роликом гурту Shklo прийшлося акторам, адже кожен з них щоразу гримувався протягом сорока хвилин – це був повний бодіарт із використанням кількох шарів мила, вазеліну, харчової плівки, чорної імульсіонної фарби та гіпсу. Тільки уявіть, загалом команда використала близько 100 кілограмів гіпсу та 20 літрів фарби, які щоразу після знімального дня актори мали довго та нудно відшкрябувати зі своїх тіл. Гримувалися актори під відкритим небом просто на даху, при вітрі, дощі та інколи температурі на вулиці, що не перевищувала +4С.

«У всіх нас є свої флюгери, які вказують напрямок, кожен має для себе обрати власний вказівник. Не всі знаходять його, але головне шукати. На шляху завжди стають сумніви та страхи, які сковують душу і тіло і чим вище, тим страшніше та важче. Але рано чи пізно настане час, коли і ми станемо флюгерами на своєму даху та, можливо, вкажемо напрямок іншим, тим хто шукає», – розповів «Нотаткам» про кліп Fлюгери фронтмен гурту Shklo Богдан Шапкін.

За словами вокаліста, наразі команда готує нову програму, лайв відео та купу цікавостей на майбутній 2017 рік, тож слідкуйте за новинами та анонсами у соціальних мережах!

Shklo – Fлюгери

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *