Eugene Shchavlinskyi – The First
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Eugene Shchavlinskyi – The First (Альбом)

Знайомтеся: Євген Щавлінський – молодий український музикант з міста Рівного, який певний час жив у Сполучених Штатах Америки, де, власне, і народився майже весь його дебютний альбом із символічною назвою The First. Одинадцять треків нової платівки являють собою добірку справжніх музичних вражень, реакцією співака на пережите і, за його словами, окремим маленьким життям. Кожен штат заокеанської держави нагадував йому окрему велику країну, із власними особливостями, неймовірними краєвидами та культурою, що неабияк надихало українця на творчі звитяги.

Музику і слова переважної більшості пісень альбому The First Євген написав у США, а їхній студійний запис було здійснено вже в Україні, на студії спеціаліста та за сумісництвом друга музиканта Івана Рокищука. Окрім того, в студійній роботі Євгену Щавлінському допомагали Михайло Кравчук, Валерій Бородавкін (обидва бас), Павло Подранецький (гітара) та Всеволод Чабадах (ударні).

Дуже знаковим є те, що хоча альбом The First і народився в Америці під впливом місцевого колориту, проте всі одинадцять треків платівки є україномовними або ж інструментальними. Цікаво, що одна з перших композицій релізу була написана в іншій закордонній країні – у Польщі, куди Eugene Shchavlinskyi приїхав свого часу на навчання.

Наразі музикант, повернувшись на Батьківщину, планує ознайомити місцевих меломанів зі своєю сольною платівкою за допомогою Інтернету та ЗМІ, а трохи пізніше вирушити у невеличкий тур містами України. Тож слідкуйте за новинами у соціальних мережах, купуйте ліцензійний контент за допомогою iTunes чи Google Play та приходьте на живі виступи у ваших містах!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Yuna says:

    Прекрасна музика ❤️

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *