Shchavlinskyi – Prozori
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Shchavlinskyi – Prozori (Кліп)

Після релізу дебютної платівки The First, з якою ми вже знайомили читачів «Нотаток», рівненський музикант Євген Щавлінський, разом з іншими учасниками свого авторського проекту Shchavlinskyi, презентує новий сингл «Прозорі». Дана композиція потрапить до переліку треків наступного студійного лонг-плею команди, робота над яким наразі триває і має завершитись до кінця 2017 року. Авторство музики та слів свіжого треку Prozori належить самому Євгену, а над його записом та подальшим мастерингом працювали Іван Рокіщук та Сергій Попик відповідно.

Майже одразу після оприлюднення синглу, музиканти формації Shchavlinskyi презентували у мережі й офіційний відеокліп до нього, зйомки якого відбувалися у місті Рівне під керівництвом режисера Валентина Герасименко. «У кліпі Prozori ми хотіли сказати, що справжню радість можна знайти тільки всередині себе. Пошук щастя у навколишньому середовищі часто-густо розчаровує на довгій дистанцій. Адже в душі з тобою завжди залишиться ця показана у кліпі іграшкова машинка, куди б ти не поїхав на автівці справжній. Тому кожному з нас варто задатися питанням «А що може дати мені цю внутрішню радість і спокій тут і зараз?» – каже засновник проекту Shchavlinskyi.

Додамо, що з настанням літнього періоду, музиканти планують знову максимально ґрунтовно взятися за майбутню студійну роботу, для того щоб у найкоротші терміни порадувати всіх шанувальників сучасної української музики новим матеріалом. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Shchavlinskyi – Prozori

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *