Shard – Розрулимо
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Shard – Розрулимо (Альбом + кліп)

Філософський кліп та поп-рок альбом: гурт SHARD презентував дебютну платівку «Розрулимо».

SHARD — музичний гурт із Дніпра, який грає суміш інді та поп-року. Хлопці випустили свій перший альбом «Розрулимо», у який увійшло 8 треків із різними настроями, меседжами та звучанням.

«Якщо і можна якось стисло описати наш альбом, то хіба що так: «Розрулимо. Завжди». У альбомі кожен зможе знайти трек собі до смаку. Наприклад, трек «Я і ти» каже, що справжня любов — незламна, а однойменний до альбому трек «Розрулимо» — ну ви самі розумієте», — кажуть SHARD про свою нову роботу.

Цікавий факт: альбом можна назвати міжнародною роботою, бо записувався він в Україні, Австрії та Італії.

Окремої уваги заслуговує кліп на трек «Казки», який гурт зняв на фоні Чорного моря в Одесі. Окрім цієї локації, є ще філософська частина кліпу, де учасники гурту із зав’язаними очима намагаються знайти вихід.

«Ми хотіли показати, як люди намагаються знайти вихід зі свого маленького „казкового світу“, тому що розуміють, що за його межами знаходиться щось по-справжньому важливе і велике. Вони відкривають для себе нові межі сприйняття реальності, пробираючись крізь лабіринти сумнівів і руйнуючи звичні стіни брехні», — пояснює режисерка кліпу Даша Міхур.

Фронтмен гурту Кирило Зворигін також додав, що кліп зняли всього за один день, проте «встигли і 300 кілометрів за добу проїхати, і з морем побачитися, а в кінці ще й усю ніч заснути не могли, бо розривало від емоцій».


Shard – Розрулимо

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *