Анонс: ШАNA повертається у столицю
Анонси, Матеріали

Анонс: ШАNA повертається у столицю

Після стрімкого злету над вітчизняним медійно-музичним простором, молода харківська формація ШАNA, що стартувала лише наприкінці 2015 року, невпинно продовжує набирати висоту. Вже зараз творчим досягненням команди можуть позаздрити набагато старші колеги – до активу гурту занесено перший студійний альбом «Молюсь», три офіційні відеокліпи, гучний дебют у столиці, виступ на цьогорічному UPark festival разом з такими монстрами світової музики як Red Hot Chili Peppers та Muse, а також, звісно, безперервно зростаючу слухацьку армію, яка першочергово підтримує музикантів у їхньому польоті.

І наразі настає найкращий час для повернення гурту ШАNA у Київ – учасники колективу запрошують всіх охочих столичних меломанів на свій великий сольний виступ у концерт-холі Sentrum (вул. Шота Руставелі, 11). Вже 11 листопада, рівно о 20:00, ШАNA представить слухачам свою оновлену програму в розширеному складі, сповнену чаруючої енергетики, особливої атмосфери та безлічі додаткових сюрпризів. Не пропустіть! Квитки можна придбати на сайті Karabas.

Долучайтесь до офіційної зустрічі ВКонтакті та слідкуйте за новинами, а якщо ж ви і досі вагаєтесь щодо доцільності проведення вечора п`ятниці у компанії харків’ян, пропонуємо переглянути акустичний концерт команди ШАNA у рідному для них місті, який має розвіяти абсолютно всі ваші сумніви.

ШАNA повертається у столицю

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *