ШANA – Малюк
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

ШANA – Малюк (Кліп)

Харківський альтернативний гурт ШАNA презентував у всесвітній мережі свій новий офіційний кліп до україномовної пісні «Малюк», який став першою художньою відеороботою формації. Свіжий атмосферний ролик було створено спільними зусиллями вокалістки гурту Катаріни Леонової та фотохудожниці Ганни Мельникової, які поєднали свої творчі зусилля задля спільного та цікавого виконання режисерської роботи. Оператором кліпу виступив Олексій Данилюк, який споглядав за карпатською красою крізь лінзу камери разом зі своїм асистентом Тарасом Хрищенюком. Монтаж та пост-продакшн роботи – Олександр Литвиненко.

Зйомки дебютного кліпу «Малюк» гурту ШАNA проходили у віддаленому карпатському селищі Буковець наприкінці січня 2015 року. Фронтвумен гурту Катаріна, яка під час зйомок примірила на себе аж три різні образи, розповіла, що в Карпатських горах було дуже холодно, але безмежне бажання та неабияка націленість на фінальний результат зігрівали всю знімальну групу та дозволили все ж таки довести справу до кінця. «Розробляючи ідею кліпу, ми перш за все хотіли відійти від шаблонів, відтворити фантасмагоричну реальність жіночої багатогранної природи. А карпатські краєвиди та багата місцева міфологія прекрасно нам у тому допомогли», – зазначила режисер Ганна Мельникова.

Додамо, що композиція «Малюк» увійшла до першого студійного альбому ШАNA під назвою «Молюсь», записаного у Берліні. До речі, користуючись нагодою, музиканти запрошують всіх охочих киян та гостей столиці на його велику концертну презентацію, що відбудеться 24 березня в столичному клубі Atlas. Шукайте квитки на karabas.ua!

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Наталя says:

    Дуже сподобалась пісня і кліп, так як свіжий подих. Хочу побажати вам натхнення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *