ШАNА – Кохатися
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ШАNА – Кохатися (Сингл)

Скількох українських музикантів прийдешня весна вже встигла надихнути на романтизм у їхній творчості, перерахувати, здається, майже не можливо. Та й заняття це, відверто кажучи, не надто вдячне, адже перелік таких робіт постійно поповнюється і чи не кожного дня вітчизняні меломани отримують чергову порцію покладених на музику любовних емоцій. От, наприклад, сьогодні, у ролі постачальника почуттів, виступили учасники харківського гурту «ШANA», які оприлюднили у соціальних мережах свій новий україномовний сингл із промовистою назвою «Кохатися».

Всі ті, хто пильно слідкує за творчістю «Шани», можуть пам’ятати сьогоднішню новинку за її виконанням на останніх живих виступах формації, зокрема у столичному клубі «Атлас». Для тих, хто був відсутнім на цьому дійстві зазначимо, що на концерті композиція «Кохатися», як, зрештою, і вся інша пісенна програма, виконувалася у розширеному складі музикантів – із саксофоном і віолончеллю. Саме у такому складі вона була записана студійно, за допомоги віолончеліста Віктора Рекало та саксофоніста Сергія Савенко. Робота над піснею проходила на столичній студії звукозапису ЗвукоЦех, за участі саунд-продюсера Микити Шкуропата. Подальшим мастерингом накопиченого матеріалу займався Steve Corrao з Sage Audio (Nashville, USA).

Варто також додати, що це далеко не остання новинка, відіграна учасниками гурту «ШANA» на вищезгаданих концертах, тож цілком імовірно, що подальші релізи гурту не змусять себе довго чекати. Зокрема, команда вже анонсувала скоре видання свого майбутнього міні-альбому, куди увійде і пісня «Кохатися»: його офіційний реліз має відбутися протягом поточного року. Додамо, що вже незабаром Катаріна Леонова і ко знову завітають до Києва, для того щоб після дводенного акустичного виступу у Харкові, презентувати свої твори у мінімалістичному аранжуванні столичній публіці (6 травня, Caribbean Club).

Українська музика: ШАNА – Кохатися

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *