Фото: ШАNA (11.11.16, Sentrum)
Матеріали, Фото з концертів

Фото: ШАNA (11.11.16, Sentrum)

Харків’яни з гурту ШАNA успішно відіграли свій великий київський концерт, представивши на розсуд, здавалося би, примхливої столичної публіки перевірені композиції з дебютного альбому «Молюсь», та зовсім свіжі пісні, чимала кількість яких, до речі, була україномовною. Українізація торкнулася і старих творів команди – улюблений для багатьох прихильників трек «Свобода» також було презентовано в оновленому світлі та приправлено україномовною лірикою. Ну і, звісно ж, не обійшлося без фірмових міжпісенних переходів, запозичених з матеріалів українського фольклору.

Фронтвумен гурту ШАNA, Катаріна Леонова, одразу ж зазначила зі сцени, що тодішня п’ятниця просто-таки була зобов’язана видатись по-справжньому особливою, адже не дарма це було 11 число, 11 місяця, а саме дійство проходило на вулиці Шота Руставелі, 11. Треба відмітити, що публіка не розчарувала виконавицю, влаштувавши для неї дійсно магічний вечір, несамовито підтримуючи колектив, підспівуючи чи не кожному слову та уважно ловлячи зі сцени кожен мотив нового треку.

Цьогорічний концерт «Шани» відзначився також розширеним списком музикантів гурту: до класичного складу колективу приєдналися саксофоніст Сергій Савенко та віолончелист Віктор Рекало. І обидва ці музиканти, безперечно, дуже гармонійно влилися у загальний малюнок творчого перформансу, вдало доповнюючи та насичуючи звучання команди. Те, що ідея з дорученням цього інструментарію була слушною, гучно і промовисто вказував рівень оплесків під час представлення Катаріною нових сценічних облич.

«Сьогодні дійсно збулася моя мрія, адже нею були усі ви», – символічно скаже на прощання лідерка формації і численна задоволена публіка стомлено поплентається у бік виходу, ділитися між собою бурхливими враженнями, купувати фірмовий мерч, переслуховувати по дорозі додому улюблені треки харків’ян, водночас починаючи очікувати наступний концерт гурту ШАNA із матеріалом майбутнього, другого за ліком, студійного альбому.

Фото: Вікторія Медвідь, Катерина Бикова

ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA
ШАNA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *