Шабля – Браття українці
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Шабля – Браття українці (Альбом)

Перед вами нова, друга за ліком студійна платівка столичного патріотичного рок-гурту «Шабля», що дістала назву «Браття українці». Цікаво, що однойменна до назви альбому композиція, яка практично миттєво після свого оприлюднення розлетілася Інтернетом, була визнана офіційним гімном АТО на першому Всеукраїнському форумі учасників та ветеранів, що відбувся 10 жовтня 2015 року в приміщенні київського Центрального будинку офіцерів ЗСУ. Окрім того, ця композиція є стройовою піснею для батальйону ім. генерала Сергія Кульчицького Нацгвардії України.

Повертаючись до самого диску «Браття українці», варто зазначити, що він вмістив у себе сім авторських композицій гурту «Шабля» та є доступним для купівлі через iTunes (посилання нижче), а також прослуховування у режимі онлайн. У своєму новому альбомі музиканти чимало експериментували зі стилями: тут присутній і патріотичний рок у якості основного напрямку, фолк-музика, поп-музика та навіть, за словами музикантів, часом зустрічаються елементи хіп-хопу. Схвалення всього презентованого матеріалу гурт «Шабля» отримував безпосередньо у самих українських бійців під час своїх численних поїздок до зони АТО.

«Цей альбом ми присвячуємо героїчному народу України, а також всім тим, кому незалежно від громадянства небайдужа доля нашої держави. Героям Небесної Сотні, воїнам АТО, політичним в’язням та всім українським патріотам», – зазначив фронтмен гурту Володимир Гейзер.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Nataliya says:

    Сильно.

  2. Колесник Таня says:

    Подобається ваші пісні,слухаю,це просто лікує і надихає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *