Шабатура – Купальська
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Шабатура – Купальська (Сингл)

Пропонуємо до ознайомлення ще одну новинку – колоритну композицію від столичного етно/фолк проекту «Шабатура» під назвою «Купальська». І хоча цьогорічна Купальська ніч вже минула, з таким музичним супроводом ви легко зможете відчути всю її автентику, а може й взагалі поворожити. Адже саме про ці магічні ритуали і піде мова у свіжому творі молодої команди.

Цікаво, що саунд-продюсером згаданого твору виступив ведучий та лідер ще однієї київської формації «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус. Сама ж «Купальська» пісня вийшла буквально сповненою відсиланнями до стародавніх традицій, зокрема до тих, які стосуються древнього жіночого обряду ворожіння на Купала. Саме всім представницям прекрасної половини людства, до речі, а також їхній природній магії, учасники гурту «Шабатура» присвятили свою нову роботу.

Як розповіли «Нотаткам» музиканти, вже зовсім скоро вони планують поділитися з вітчизняними меломанами ще однією прем’єрою, на цей раз з доданком «відео». Так, вже самим найближчим часом світ побачить й офіційний відеокліп гурту «Шабатура» до оприлюдненої композиції «Купальська». Більше подробиць про міні-стрічку трохи згодом, а поки не забувайте про найближчі виступи команди на фестивалі «Бандерштат» у Луцьку, а також на «Дні вуличної музики» у латвійській Ризі.

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *