Шабатура – Купальська
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Шабатура – Купальська (Кліп)

Зовсім нещодавно ми пропонували вам ознайомитись із новою «Купальською» композицією молодого київського етно/фолк проекту «Шабатура», аж ось музиканти вже встигли презентувати й офіційний відеокліп до неї. Режисером та оператором ролика виступив Тарас Троцюк, який, до того ж, займався монтажем відзнятого матеріалу.

Зйомки кліпу відбувалися на столичному Трухановому острові та, за словами музикантів, були сповненими доволі спонтанних рішень. «Ідея кліпу як і сам сюжет виникли доволі не очікувано. Ні, ми, звісно ж, попередньо знайшли підходящу локацію для зйомок, але коли прийшли туди у призначений день, то виявилось, що там вже розташувалася ціла купа відпочиваючих, тож ми мали трохи підкорегувати свої плани. Тобто навіть фінальне місце зйомок та колоритне дерево зі стрічками, були просто знайдені випадково», – розповів «Нотаткам» перкусіоніст «Шабатури» Іван Пішта.

Свіжий кліп до «Купальської» композиції став першим офіційним роликом у відеографії музичної команди, тож на момент його релізу всі її учасники ой-як чекали. Але, як то кажуть, не кліпом єдиним, адже на музикантів вже чекає «Бандерштат», виступ у Ризі та майбутня студійна робота над новим авторським матеріалом.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *