Signals Feed The Void – Під Покровом
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Під Покровом (Альбом)

Ще одна цікава новинка від музичних експериментаторів з гурту Signals Feed The Void вже у мережі! Нещодавно херсонці завершили роботу над другим лонг-плеєм своєї дискографії та презентували новий реліз, що отримав назву «Під Покровом», на сторінках соціальних мереж. Одна частинка свіжої платівки записувалася у Києві, а інша взагалі в Москві. «Ось такий ми цікавий гурт – називаємося англійською, співаємо українською, а в житті говоримо російською», – жартують музиканти.

За доброю традицією Signals Feed The Void, кожен їхній новий реліз стилістично відрізняється від попередника. Не став виключенням з цього правила й останній диск «Під Покровом», який на відміну від минулорічної «Роси» (slowcore/sadcore з живими барабанами і повільними темпами), витриманий у настроях «пізнього» пост-панку, з драм-машиною і великою кількістю бас-гітарних пасажів. «У процесі роботи над альбомом ми захопилися семплами і ритмікою, в результаті чого нас більше потягнуло до якоїсь своєрідної подоби no-wave або навіть легкого натяку на IDM, пропущеного крізь призму пост-панку», – розповів «Нотаткам» засновник Signals Feed The Void Віталій Гавриленко.

Стосовно подальших творчих планів, то їх у хлопців з Signals Feed The Void наразі вистачає. Зовсім скоро вони планують перебратися з Херсону до Києва та перестати бути виключно студійним проектом, наживо радуючи столичних меломанів експериментами. Долучайтесь до спільнот гурту у соціальних мережах, та слідкуйте за анонсами, щоб не пропустити перші виступи колективу у Києві й не тільки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *