Signals Feed The Void – Останнє тепло
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Signals Feed The Void – Останнє тепло (Альбом)

Експериментальна музична формація Signals Feed The Void скомпілювала та оприлюднила свій новий повноформатний альбом під назвою «Останнє тепло», який умовно можна розділити на три символічні частини-підрозділи. Першу частину платівки сформували три нові пісні, що були написані в листопаді минулого року, другу – два старі треки, що не увійшли до жодного з альбомів, але хронологічно відповідають першому та другому релізам, а третя заключна частина альбому – це три польові записи, що стали результатом роботи над живою програмою гурту.

«Кожний альбом Signals Feed The Void – це діалог між учасниками проекту, що розтягнувся у часі, не має певної мети ти завжди відкритий для слухачів. Неможливо роками обговорювати одні й ті самі речі, не втрачаючи при цьому інтересу до розмови. Саме тому всі альбоми гурту дуже різні та направлені всередину, а не назовні. Не став виключенням і «Останнє тепло», що стилістично знаходиться десь у рамках фолктроніки, раптово переходячи у ембіент та ледь помітно зачіпаючи седкор», – розповів нашому сайту засновник Signals Feed The Void Віталій Гавриленко.

Цікаво, що за словами Віталія, чималу порцію своїх творчих напрацювань він приберіг як раз на 2017 рік – наразі він продовжує працювати над подальшим авторським матеріалом та ще однією спільною роботою, деталі якої будуть оголошені незабаром. Слідкуйте за новинами у соціальних мережах!

Signals Feed The Void – Останнє тепло

Bandcamp


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *