Signals Feed The Void – Непереможне Сонце
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Signals Feed The Void – Непереможне Сонце (Альбом)

Всього лише чотири місяці минуло з дати прем’єри попереднього альбому «Останнє тепло» від невтомних експериментаторів зі херсонського проекту Signals Feed the Void, аж ось маємо наступний лонг-плей від хлопців! Цілком можливо, що так небагато часу для створення наступної платівки «Непереможне Сонце» учасникам формації знадобилося через те, що у роботі над нею також взяв участь столичний мультиінструменталіст Демьян Ферій.

«На жодному з попередніх альбомів гурт SFTV ще не звучав так дивно. І справа тут навіть не тільки у спробі опанувати нові музичні жанри, а і у співпраці з талановитим київським музикантом Дем’яном Ферієм. «Непереможне Сонце» – це сплав етніки, психоделіки, електроніки та прогресивної альтернативи. Подекуди треки альбому мають дуже незвичну структуру: десь відсутні приспіви, десь у середині пісенної форми з’являються елементи з лінійним розвитком і нестандартними рішеннями щодо гармоній та мелодій. Складності також додають тексти, які стали набагато більшими та отримали наповнення у вигляді різноманітних символів та образів», – поділився з читачами нашого сайту фундатор Signals Feed the Void Віталій Гавриленко.

За його словами, дана робота може навіть налякати непідготовленого слухача, але ми впевнені, що цей переляк носитиме виключно позитивний характер та швидко переросте у приємне здивування.

Signals Feed The Void – Непереможне Сонце

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *