Серцевий Напад – Телефонуй
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Серцевий Напад – Телефонуй (Альбом)

Починати робочий тиждень у стилі поп-панк видається чудовою ідеєю, тим паче якщо мова йде про новий альбом чернівецького гурту «Серцевий Напад» під назвою «Телефонуй», на який поціновувачі команди чекали довгих сім років. За словами музикантів, такий довгий часовий проміжок знадобився для видання платівки через те, що за цей час декілька разів змінювався склад колективу, а новим учасникам був потрібен певний період для того щоб «влитися» у команду, вивчити пісні, тощо. Тому далеко не завжди у хлопців доходили руки до написання нового матеріалу. Втім, наразі склад колективу вже виглядає стабільним і його представники готові повертатися у музичний медіа-простір України.

«У нас є бажання дотримуватися старого доброго каліфорнійського панк-року, але, звісно, це виходить не завжди. І хоча прив’язка до нашого початкового задуманого стилю зберігається, в новому альбомі є й експерименти, дорослішання в плані музики, в плані лірики… Це, наприклад, якісь гостросоціальні теми, які підлітків, зазвичай, не дуже цікавлять», – коментує Мітрій, фронтмен «Серцевого Нападу».

Також додамо, що прем’єру одинадцятитрекової платівки «Телефонуй» було приурочено до п’ятнадцятої річниці існування гурту. Наразі новинку від українських поп-панків можна послухати онлайн, або офіційно придбати, підтримавши тим самим майбутню діяльність команди.

Серцевий Напад – Телефонуй
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *