Серцевий Напад - Прокидайся
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Серцевий Напад – Прокидайся (EP)

Музиканти популярного чернівецького поп-панк гурту «Серцевий Напад», на радість своїм прихильникам оприлюднили свіжий ЕР-реліз «Прокидайся», який вмістив у себе дві абсолютно нові композиції гурту. Така наза міньйону є дуже символічною для хлопців, адже останній їхній реліз було видано ще у 2010 році (третій номерний студійник Fight for hope), а нові композиції немов символізують музичне пробудження колективу після творчої відпустки і його повернення до активної творчої діяльності у дещо оновленому складі. До речі, вже зовсім скоро можна буде наживо почути старі й нові напрацювання «Серцевого Нападу», адже 12-13 липня 2014 року, разом з більш ніж сорока іншими музичними формаціями, гурт візьме участь у масштабному фестивалі «Файне Місто» у Тернополі. А вже у серпні музиканти відіграють свій повноцінний сет-лист на цьогорічному Zaxidfest, який відбудеться у долині Родатичі, що неподалік Львова.

Повертаючись до самого новопрезентованого матеріалу, варто зазначити, що музику до пісень «Прокидайся» та «Стереозвук» писали частково учасники старого складу, а частково – нового. Авторство слів вже звично належить вокалісту «Серцевого Нападу» Дмитру Рябому. Серед тих, хто приймав участь у створенні свіжого матеріалу, окрім фронтмена Дмитра, значаться: Препелиця Артем, Серебрянський Андрій, Вітик Олександр, Максимук Микола, Литвин Олексій та Макарчук Олександр.

Обкладинка релізу «Прокидайся» – це ремейк обкладинки безсмертного альбому Nevermind від Nirvana, яка втім крім малюнку ніякого відношення до чернівчан не має.

Музиканти будуть щиро вдячні за поширення свіжого EP, а також ваші відгуки, коментарі та побажання. Шукайте офіційні сторінки «Серцевого Нападу» у соціальних мережах!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *