Сергій Лазановський - Етюди
Кліпи, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Сергій Лазановський – Етюди (EP + кліп)

Вітчизняний виконавець Сергій Лазановський (він же RIDNYI) презентує дебютну авторську міні-платівку під назвою «Етюди», до якої увійшли три чуттєві композиції. Це трійка різноманітних історій кохання, три різних прояви найголовнішого почуття в світі, які для кожної людини завершуються по-різному. Як зазначив співак, у даних композиціях кожен слухач зможе впізнати частину власної життєвої історії.

Сергій Лазановський - Етюди

«Протягом останнього року я дещо видозмінив своє музичне звучання. Повномасштабна війна стала мотивацією до написання пісень, що підійматимуть бойовий дух українських воїнів. На мою думку, мені це вдається. Про це свідчать перегляди та прослуховування моїх тематичних пісень на різних музичних майданчиках. Але чимало меломанів знає мене у якості ліричного музиканта. Тому я повертаюся до рідної гавані. Не впевнений, чи це надовго, але мені дуже хотілося подарувати слухачам саме таку музику», – коментує Сергій Лазановський | RIDNYI.

У міні-платівці «Етюди» музикант виступив і в ролі учасника оспіваних подій, і в ролі оповідача. ЕР-реліз переплетено різноманітними переживаннями: тут і трагічне кохання, і щаслива історія з хеппі-ендом. Авторство презентованих пісень належить Сергію Лазановському та його музичній продюсерці Ірині Батюк.

Сергій Лазановський – Етюди
Музичні платформи


Ще до прем’єри міні-альбому Сергій Лазановський оприлюднив у мережі один з його треків під назвою «Плакала» (разом із офіційним відео), який отримав чимало схвальних відгуків слухачів та миттєво розлетівся соціальними мережами. А разом з альбомом виконавець презентує ще один кліп – на цей раз до пісні «Божеволію». Режисурою відео Сергій займався власноруч. У відео проводиться паралель між алегоричними ланцюгами та важкими почуттями головного героя.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *