Сергій Лазановський - Додому на Різдво
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Лазановський – Додому на Різдво (Кліп)

Український співак Сергій Лазановський (RIDNYI) презентує ліричну різдвяну композицію «Додому на Різдво». Він присвятив її усім українцям, які мріють опинитись у цей святковий вечір разом зі своїми рідними та близькими.

Пісня була написана Сергієм Лазановським разом з продюсеркою Іриною Батюк, а також фронтменом гурту GREENJOLLY та саундпродюсером Романом Калином ще у 2021 році. Проте команда вирішила залишити трек на наступне свято і цьогоріч через повномасштабне вторгнення росії на територію України ця композиція набула ще більш символічного та глибокого сенсу.

«Для мене Різдво – це виключно сімейне та родинне свято, коли їдеш додому до рідних, аби провести ці святкові дні разом з ними. Проте цього року, як би це страшно не звучало, більшість людей не зможуть бути на це свято зі своїми рідними. Ця страшна війна забрала у десятки тисяч людей їхні затишні домівки, а сотні дітей втратили батьків та більше не відчують родинного тепла. І зараз пісня «Додому на Різдво» отримала взагалі інші сенси. Я сподіваюсь, що вона протранслює наше майбуття через декілька років, коли ми переможемо і всі знову зможуть радісно святкувати Різдво, проте кожної секунди не забуваючи про тих, завдяки кому ми його святкуємо», – відверто розповів Лазановський.

Сергій Лазановський - Додому на Різдво

Відеоробота на пісню «Додому на Різдво» була відзнята у Івано-Франківську та відображає сьогоднішні реалії. Історія розповідає, як співак відправляється додому, а на його шляху зустрічаються наші захисники та їхні родини, які переживають свої життєві історії.

У відео наймолодшому актору всього три місяці, наразі його батько боронить нашу країну на фронті. Окрім того, Сергій Лазановський вперше знявся у відеокліпі разом зі своїми батьками.

«Це перша відеоробота, у яких я показав своїх батьків. Для мене це дуже знаково та важливо. Зйомки дались їм нелегко, оскільки вони не мали такого досвіду. Проте батьки погодились взяти участь у кліпі і мені було цікаво спостерігати за тим, як вони поводять себе на камеру. Я ще раз дякую Збройним Силам України за те, що вони боронять нашу свободу і ми мали змогу створити відеокліп «Додому на Різдво», – підкреслив співак.

Нагадаємо, що цьогоріч Сергій Лазановський (RIDNYI) активно працює на музичному фронті, створюючи композиції, які підіймають дух українців в тилу та військових на фронті.

Сергій Лазановський (RIDNYI) – Додому на Різдво

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *