Сергій Лазановський & DIRESH - ЗCУ
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Лазановський & DIRESH – ЗCУ (Кліп)

«Файно луплять москаля ЗСУ»: після успішної роботи «Геть з України», яка зібрала понад п’ять мільйонів переглядів у Фейсбуці та Ютубі, співак Сергій Лазановський (RIDNYI) презентував наступну новинку під назвою «ЗСУ». Як ви вже здогадалися, її присвячено захисникам України.

Дану пісню було створено у співпраці з акордеоністом на псевдо DIRESH (Дмитро Решетник).

За словами Сергія, Дмитро виявився таким самим легким на підйом як і він сам. DIRESH захоплений творчими процесами, буквально хворіє творчістю, працює на ідею.

Після вдалого попереднього релізу Сергій Лазановський отримав чимало повідомлень від військових та цивільних людей, які дякували артисту за мотиваційну патріотичну творчість. Відтак RIDNYI вирішив не зупинятися на досягнутому і за допомоги пісні «ЗСУ» ще раз бодай трохи підняти настрій та дух захисників нашої країни.

«Дуже хочеться підтримувати наших захисників і захисниць. За допомогою пісні це можна робити на великій відстані. Але ця композиція та інші мої роботи обов’язково будуть виконуватися наживо безпосередньо перед українськими воїнами», – каже Сергій Лазановський (RIDNYI).

Слова пісні було написано разом із Іриною Батюк (співавторка та продюсерка).

У свою чергу акордеоніст-віртуоз DIRESH додав, що на меті їхньої колаборації було створити пісню, яку люди могли би називати «українською душею», порцією запалу, що здатен підійняти дух та настрій.

Додамо, що всі зароблені на прослуховуванні композиції «ЗСУ» на стрімінг-платформах кошти музиканти передадуть на потреби Українських Збройних Сил.

Сергій Лазановський & DIRESH – ЗCУ
Стрімінг-платформи | Mp3

Ось деякі відгуки вдячних слухачів:

  • «Якщо вранці не послухаю пісню «ЗСУ», день не вдасться!»;
  • «ЗСУ – це наші герої, про яких пишуть такі гарні пісні) Все є і буде Україна!»;
  • «Хлопці, ви заслуговуєте 1-го місця на всіх музичних платформах. Ви наші ЗСУ в тилу. Вперед до перемоги на усіх фронтах»;
  • «Сергію, після того як ПЕРЕМОГА буде наша, жодне свято не буде проходити без твоїх пісень. Це драйв, це настрій»;
  • «Крутезна пісня! Скинула посилання всім знайомим, будемо співати хором»;
  • «Дякуємо вам за те, що ви є в такий складний час для нашої країни! Підтримуєте і любите її, спонукаєте до цього всіх нас! Думаю, наші хлопці цю пісню оцінили теж. Творчого натхнення вам».

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *