Сергій Лазановський - Будз
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Лазановський – Будз (Кліп)

Сергій Лазановський | RIDNYI презентує нову жартівливу композицію «Будз». Цей трек має особливе значення для самого співака, оскільки саме з її демки Лазановський розпочав співпрацю зі своєю командою авторів. Реліз треку планувався на березень 2022 року, проте через повномасштабне вторгнення реліз був відкладений. Як і відеоробота – її було вирішено залишити на інші часи, а наразі випустити mood video.

«Чесно, ніколи б не подумав, що колись співатиму трек, присвячений сиру, який виробляється в Карпатах на полонинах. Я вважаю, що це доволі символічно, враховуючи, що я з Івано-Франківщини. Трек наповнений карпатськими мотивами і неабияк запалює публіку. Тому було вирішено повернути її на концерти і вже ми дозріли до офіційного випуску. Думаю, що такі треки зараз потрібні авдиторії. Сміємось, співаємо і не здаємось ворогу», – прокоментував співак.

Зйомки попередньої відеороботи проходили влітку 2021 року, майже одразу після перемоги Лазановського у «Голосі країни-11». Кліп «Будз» був відзнятий одним з найпопулярніших українських режисерів і мав задум виконання усіх ролей самим співаком. Команда активно готувалась до релізу і вже «прогрівала» трек у соцмережах. Проте повномасштабне вторгнення російських військ змінило пріоритети та музичну складову репертуару Лазановського.

Сергій Лазановський - Будз

Наразі українське суспільство потребує позитивних настроїв, наповнених українською стилістикою. Після багатоденних обговорень команди було прийнято рішення випустити трек, проте відеороботу залишити на інші часи, а глядачам подарувати mood video, присвячене українській красі та спадщині.

«У новій відеороботі ми не втратили головний меседж «Будз» – колорит української землі. Тому приділили увагу не тільки культурній, але і побутовій спадщині наших предків. Разом зі мною у кліпі були залучені п‘ять прекрасних дівчат. Також несподівано з’явився ще один актор – це козенятко, але перебувало на локації. До речі, у попередній відеороботі у нас також була героїня коза, яку грав безпосередньо я», – відверто розповів Лазановський.

Сергій Лазановський – Будз
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *