Сергій Бабкін - Забери
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Забери (Відео)

Сергій Бабкін презентував україномовний варіант своєї відомої пісні під назвою «Забери». Разом із новинкою також було оприлюднено «живе» студійне відео.

Сергій Бабкін - Забери

За словами артиста, композиція «Забери» є однією з найважливіших робіт у його житті, вона вже встигла стати своєрідною візитівкою виконавця. Артист протягом тривалого часу докладав зусиль для того щоб власноруч якомога доцільніше перекласти її українською мовою, але в нього не виходило. Аж раптом Сергій випадково знайшов у соціальних мережах ролик, де музикант Arkush виконує видозмінену «Забери» українською, і йому надзвичайно сподобалося ця версія.

Сергій Бабкін - Забери

Сергій Бабкін написав молодому виконавцю щоб висловити щире захоплення, і так, слово за слово, музиканти домовилися про повний переклад тексту. Arkush зазначив, що для нього буде за честь, якщо Сергій буде виконувати його варіант композиції. Так і сталося, і навіть без жодного виправлення, оновлена пісня оселилася в репертуарі Сергія Бабкіна.

Варто додати, що за зведення нової версії треку відповідав Сергій Кондратьєв, який двадцять пять років тому займався записом оригінального варіанту на студії звукозапису MART у Харкові.

Сергій Бабкін – Забери
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *