Сергій Бабкін – Єви і Адами
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Сергій Бабкін – Єви і Адами (Лірик-відео)

Сергій Бабкін презентує лірик-відео до пісні «Єви і Адами» зі своєї крайньої платівки під назвою «Музасфера». Основою обкладинки ролика стала фотокартка Сергія та його дружини Сніжани, на якій вони зображені без одягу. Прихильники артиста можуть пам’ятати це фото – у травні минулого року, на честь 10-річчя відносин, Сергій і Сніжана зробили фотосесію, де на одному зі знімків постали повністю оголеними, що викликало жваве обговорення у мережі.

«Я зі самісінького початку запису платівки виділяв для себе цю композицію з-поміж усіх інших і знав, що ми точно рано чи пізно відзнімемо до неї відео. І ось, найкращий час для цього настав! Насправді пісня «Єви і Адами» дуже осіння за настроєм. І відкривати новий сезон обов’язково треба глибокою і сильною роботою, якою вона для мене і є», – каже Сергій Бабкін.

За словами виконавця, всі ми, в тому чи іншому ступені, Єви та Адами, і кожному з нас життєво необхідно зустріти свою половинку, своє справжнє кохання. Відтак, Сергій Бабкін закликав меломанів роздягатися, скидати зі себе все заве і ставати голими не тільки фізично, але й у почуттях та діях.

Наразі співак готує прем’єру офіційного відеокліпу до треку «Єви и Адамі», який обіцяє бути не менш відвертим.

Сергій Бабкін – Єви і Адами
Google Play
iTunes
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *