Сергій Бабкін - Я солдат 2022
Матеріали, Популярна музика, Релізи, Рок та альтернатива

Сергій Бабкін – Я солдат 2022 (Максі-сингл)

Сьогодні, 19 серпня, на цифрових майданчиках відбувся реліз максі-синглу Сергія Бабкіна “Я Солдат (2022 Version)”. Окрім оригінальної композиції, записаної у березні 2022 року, до нього увійшли версії українською та англійською мовами, а також ремікс від Kiyany.

Сергій Бабкін:

“Це справді особлива пісня, яка досі є візитною карткою гурту «5’Nizza», всі її знають. Це композиція, яка через певні проміжки часу знову дає про себе знати, повертається якоюсь іншою гранню, і ми на неї по-іншому дивимося і відчуваємо.

В березні я переробив текст, тепер він пов’язаний з війною, яку Україна веде з росією. І суто для мене це – гімн ЗСУ, наших хлопців, що боронять країну. Вперше я її заспівав просто на вулиці і зняв на відео. А потім наші бійці зв’язалися зі мною і попросили, щоб я її записав на студії і виклав на стрімінгові платформи, щоб можна було її слухати в більш гарному звучанні на передовій. І ми записали її для наших хлопців спочатку в оригінальному варіанті, а трохи пізніше українською та, навіть, англійською”.

З початку повномасштабного вторгнення Сергій Бабкін провів понад 30 благодійних концертів в Німеччині, США, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, як у складі проекту “Доброго вечора, ми з України!”, так і сольно. Як уродженець та почесний громадянин Харкова, міста, яке щодня зазнає запеклих артилерійських обстрілів і бомбардувань, Сергій усі кошти з виступів передає волонтерським організаціям, які опікуються в першу чергу мешканцями та ТРО Харкова, зокрема Rescue Now UA, “Культурний ШОК”, “Майстерня” та інші. Але реципієнтами його допомоги є також і такі волонтерські та благодійні фонди, як Kontramarka Help та “Фонд Маша” Маші Єфросиніної, які з працюють з ЗСУ, ТРО та біженцями з усіх регіонів України.

Максі-сингл “Я Солдат (2022 Version) стане своєрідним тизером до релізу нового EP “Далі Ми Самі”, до складу якого увійшли пісні, написані після початку повномасштабної війни. Міні-альбом побачить світ на День Незалежності України.

Нагадуємо, що 25 лютого мав відбутись реліз довгоочікуваного альбому Сергія Бабкіна “Космотато” та всеукраїнський тур на його підтримку, але через вторгнення росії вони були перенесені на невизначений термін.

Сергій Бабкін – Я солдат 2022
Слухати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *